Kertépítő

Kertépítéssel és extenzív területek zöldfelület-karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERTÉPÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Több éves szakmai tapasztalat
Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Bármilyen szintű kertész végzettség
Nagyfokú kertész elhivatottság
Fakitermelői végzettség
Kis-, könnyű-, nehézgépkezelői jogosítvány
B, C, E kategóriás jogosítvány
Kőműves, faipari- és fémipari munkákban való jártasság

Főbb feladatok, munkák:
A kertépítés minden mozzanata:
Növénytelepítés
Termesztőközeg készítés, javítás
Utak, járdák, támfalak betonozása
Térkövezés
Díszítő elemek gyártása

Kertfenntartás:
Az általunk megépített kertek fenntartása, akár napi rendszerességgel is
Nagy méretű extenzív, ipari területek zöldfelület-karbantartása

Megbízóról:
Családi vállalkozásuk legjellemzőbben kertépítéssel és extenzív területek zöldfelület-karbantartásával foglalkozik. A napi munkavégzés általában 9 munkaórában zajlik. Pénteken általában 6-ban
A megépített kerteket ők tartjuk karban.
A nagyobb zöldfelület kezelések Budapest vonzáskörzetében találhatóak
Cégükben munkavégzéskor 6-7 fő dolgozik egy csapatban.
Munkájukat kis méretű nehézgépek segítik, melyet a fenntartást és az építést könnyítik meg.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Nettó 312.000 Ft
Cél hogy a minőségi munkavégzés mellett jól érezzük magunkat a hétköznapokon is.
Budapest talán legkellemesebb és legszebb kerületeiben dolgozunk.
Kis létszámú csapatunkban általában jó a hangulat és figyelemmel vagyunk egymás egyéni szükségleteire, vagy akár megoldandó problémáira is, tehát rugalmasak vagyunk!
Ha van kedved a munkával kapcsolatban fejlődni vagy tanulni, annak mi örülünk a legjobban és támogatjuk azt!
Ha megbízhatóan és jól dolgozol elismerésed és jutalmad nem marad el!

Munkavégzés helye:
Budapest és vonzáskörzete