Autófényező előkészítő

Hollandiában működő autófényező es karosszéria lakatos tevekénységgel foglalkozó kisvállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓFÉNYEZŐ ELŐKÉSZÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmai tapasztalat autófényező előkészítő feladatkörben,
Rendezett életkörülmények, józan életű, megbízható, gyors, munkájára igényes, csapatjátékos,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai tapasztalat, nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Sérült autók fényezés előkészítése fújáshoz (lakatos munka utáni kittelés, csiszolás, alapozás)
Maszkolás (alapozó és festek illetve lakk fújáshoz)
Polírozás

Megbízóról:
Hollandiában üzemelő autófényező és karosszéria lakatos tevekénységgel foglalkozó kisvállalkozás
Első sorban személyautók, ritkán kisteherautók (MB Sprinter, VW Transporter) javításával foglalkoznak, de veterán járművek restaurálását is elvégzik.
Fő tevekénységük az autófényezés.
Kapcsolatban vannak biztosító társaságokkal, taxi cégekkel, autó kereskedőkkel es természetesen magánszemélyek járműveit is garanciával javítják.
Mindezek mellet vállalnak szinte mindennemű fényezési feladatot is Pl.: Bútorfestés, kisebb ipari fém vagy alumínium szerkezetek festése (csak amit a műhelyben el lehet végezni) stb.

Amit kínálunk:
Családias nyugodt környezet, vesrenyképes fizetés, mely a tapasztalat és gyorsaság függvényében emelkedik
Lakhatási es utazási hozzájárulás, céges telefon használat internet eléréssel, esetlegesen céges autó használata egyéni célra is, reális munkaidö, munkaközi szünetekkel,

Munkavégzés helye:
Hollandia (német határ mellett Limburg tartományban)