Gépkezelő operátor

A világ vezető szénszálgyártó cége megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Min. 8 általános iskolai végzettség
Jó látásélesség, kézügyesség
Precíz, pontos önálló munkavégzés
Betanított munkafolyamatok elvégzése
8 órás, folyamatos 3 műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Gyártási területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
A gyártási folyamatok felügyelete, ellenőrzése, hiba esetén elhárítás.

Megbízóról:
A japán Toray Group tagja, amely több mint 50 000 embert foglalkoztat világszerte.
1600 fős nyergesújfalui üzeme jelenleg is folyamatosan növeli gyártási kapacitását

Amit kínálunk:
Kiemelten magas alapfizetés, műszakpótlékok, egyéb bónuszok, cafeteria
HETI BÉRELŐLEG
Hazautazási támogatás
Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
Határozatlan idejű munkaszerződés
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Betanulás alatt mentori támogatás, szakmai fejlődési lehetőség
Ingyenes céges buszjáratok kb. 40 km-es körzetből, FELVIDÉKRŐL is
Igény esetén, panzió jellegű, INGYENES SZÁLLÁS (szálláson ingyenes Wi-Fi, pároknak külön szobát biztosítunk, akiknek szállásigényük van)

KEZDJE AZ ÉVET A KÖRNYÉK EGYIK LEGMAGASABB MUNKABÉRÉT KÍNÁLÓ MUNKAHELYÉN!

Munkavégzés helye:
Nyergesújfalu / Ipari Park