Kőműves

Európa egyik vezető gyártó és kivitelező vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KŐMŰVES

Az álláshoz tartozó elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Pozitív, rugalmas, hatékony és alkotó hozzáállás a munkához
Csapatszellem
Precíz, pontos munkavégzés
Megbízhatóság
Valamennyi német nyelvtudás előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Kőműves munkák elvégzése
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Megbízóról:
Több európai országban jelen van és további terjeszkedéséhez azonnali munkakezdéssel külföldi / belföldi munkákhoz keres szakmunkásokat

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Biztos, bejelentett állás
Azonnali beállás, teljes körű biztosítással, nyugdíjalappal
Egész éves munka, nem szezonális
Munkavégzés fedett, meleg helyen
Cégautó biztosítása
Kinti ingyenes szállás, nem munkásszállón, mosási lehetőséggel
Munkaruha, munkaeszközök biztosítása
Gyermekek után járó kedvezmény a német jogszabályok szerint (állandó Németországi bejelentett lakcím esetén)
Napi étkezési hozzájárulás
Évi fizetett szabadság
Magyar kapcsolattartó, állandó 24 órás kapcsolat

Munkavégzés helye:
Németország, Ausztria