Pályázatíró - projektmenedzser

Vállalatfejlesztési és Pályázati Projekt Iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÁLYÁZATÍRÓ - PROJEKTMENEDZSER

Az álláshoz tartozó elvárások:
1-2 év releváns szakmai területen szerzett tapasztalat
Felsőfokú végzettség: pénzügyi, gazdasági, menedzsment, műszaki területen szerzett diploma
Kiváló kommunikációs készség
Csapatjátékos attitűd
Jó szervező- és problémamegoldó készség
Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
Nyitottság, önképző hozzáállás
Gyors alkalmazkodás a változásokhoz
Gyakorlott számítástechnikai (Office) ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Projektek előkészítése
Partnerekkel való szerződéskötési folyamat támogatása
Pályázati dokumentáció összeállítása
Pályázati folyamatok követése, adminisztrálása (szerződés módosítás, kifizetés igénylés, jelentések, beszámolók készítése)
Folyamatos kapcsolattartás a projektek érintettjeivel (projektgazda, tervező, kivitelező, hatóságok, támogató)
Különböző szoftverekben adminisztratív feladatok ellátása
Adminisztratív támogatás nyújtása a projektgazda számára
Projekttalálkozókon való részvétel

Megbízóról:
Vállalatfejlesztési és Pályázati Projekt Iroda 2003-óta végzi tevékenységét pályázatírás, projektmenedzsment, és vállalatirányítási rendszerekhez kapcsolódó tanácsadás területeken.
Szolgáltatásaikat mikro-, kis-, közép vállalkozásoknak, önkormányzatoknak és intézményeiknek ajánlják.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Belvárosi helyszín
Rugalmas munkaidő
Fejlődési lehetőség változatos témájú projektek megvalósításában
Támogató környezet, változatos, kihívásokkal teli munka
Nyugodt, családias hangulat

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]