Senior java fejlesztő

Szoftverfejlesztésre és tanácsadásra specializálódott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség
Magabiztos ismeretek programozás, logika, adat struktúrák, algoritmusok terén
Minimum 2-3 éves releváns Java-fejlesztői tapasztalat
Webes alapú fejlesztői ismeretek: HTML, Java Script, JSP, JSF
Adatbázis kezeléssel kapcsolatos ismeretek, SQL tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
JPA technológia
PrimeFaces ismeret
Glassfish vagy Tomcat szerver

Főbb feladatok, munkák:
Szoftverfejlesztés JAVA környezetben
Szoftvertervezés, üzleti logika implementálása
Együttműködés a terméktervező csapattal

Megbízóról:
A cég szoftverfejlesztésre és tanácsadásra specializálódott, fő profiljuk az üzletviteli folyamatokat támogató alkalmazások tervezése, fejlesztése. Piaci területeik a flottamenedzsment, flotta kontrolling és értékesítés; az információ és vagyonvédelem; az ipari területen alkalmazható, Industry 4 szemléletű IT alkalmazások. Székesfehérvári telephelyükön 20 fős programozó csapatuk agilis projekt szemlélet mentén végzi munkáját.

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődés
Nyitott légkör
Szakmailag értékes feladatok

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár