Biztonsági felügyelő

Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BIZTONSÁGI FELÜGYELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Betöltött 18. életév
Minimum szakmunkás végzettség
Magyar állampolgárság
Állandó belföldi lakóhely
Fizikai, pszichikai, egészségügyi alkalmasság
Kifogástalan életvitel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Stressztűrő-képesség
Határozottság

Főbb feladatok, munkák:
Őr-, és járőr szolgálati feladatok ellátás
Szállítási feladatok végrehajtása
Fogvatartottak őrzése, felügyelete és ellenőrzése
A házirendben, napirendben, valamint a fogvatartottak magatartási szabályaiban meghatározottak betarttatása

Amit kínálunk:
A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény alapján, minimum bruttó 253.000 Ft jövedelem
Gyors előmeneteli lehetőség, érettségi és 1 év szolgálati viszony után bruttó 284.000 Ft-os bér
Kiszámítható életpálya
Évi bruttó 200.000 Ft - cafetéria
Albérleti hozzájárulás
Szociális támogatások
Munkáltatói kölcsön
Kedvezményes mobiltelefon- szolgáltatás
Kedvezményes üdülési lehetőségek
Ellátásra jogosultság az MH Egészségügyi Központban családtagok részére is
Illetményelőleg
Ruházati illetmény
Utazási hozzájárulás
Folyamatos szakmai képzés, továbbképzés
Előmenetel biztosítása
Teljes munkaidős foglalkoztatás
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Dunaújváros-Pálhalma