Gépkocsivezető

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk 6 órás munkavégzésre új munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKOCSIVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú iskolai végzettség
B kategóriás hivatalos jogosítvány (PAV II; Eü2)
Büntetlen előélet
Magyar állampolgárság
Szükséges képességek:
Jó kommunikációs készség, udvarias fellépés
Rugalmas hozzáállás, jó problémakezelés
Csapatban gondolkodás
Fiatalos, gyors, önálló munkavégzés
Városismeret

Főbb feladatok, munkák:
Az arra jogosult személyek hivatalos célú szállítása
A Gépkocsi-szolgálat vezetője által elrendelt személyszállítási feladatok pontos végrehajtása munkavégzésre alkalmas állapotban, az előírt formaruhában, udvarias és diszkrét magatartással
A gépkocsik gondos és takarékos üzemeltetésére, karbantartására vonatkozó szóbeli és írásos utasítások betartása
A kezelésébe adott gépkocsi üzemképes állapotának folyamatos megőrzése
A gépkocsi vezetése során a közlekedési, közlekedésbiztonsági, forgalmi és műszaki, munka- és tűzvédelmi szabályok, előírások betartása, a gépkocsi működésének figyelemmel kisérése, az észlelt rendellenesség megszüntetése, az általa elháríthatatlan hiba esetén annak közlése a Szolgálatvezetővel

Amit kínálunk:
Főállású munkakör

A jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A pályázatnak tartalmaznia kell:
Magyar nyelvű önéletrajzot
Végzettséget/képesítést tanúsító okirat(ok) másolatát
Bérigény megjelölést
Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: Gépkocsivezető"

Munkavégzés helye:
Országos (budapesti központtal)