Kiemelt értékesítő munkatárs

A hazai műszaki, karbantartási piac jelentős és meghatározó magyar tulajdonban lévő anyagforgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KIEMELT ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legyen legalább 2-3 éves tapasztalatod értékesítési területen (műszaki/munkavédelmi anyagok)
Műszaki felsőfokú végzettség
Felhasználó szintű számítógépes ismeret
Eredményorientált szemléletmód
Önálló munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Munkavédelmi/munkaruházati termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Céglátogatások (meglévő és új partnerek)
Piacépítés
Vevői igények feltárása és menedzselése

Megbízóról:
Értékesítő karakterű embernek tartod magad?
Szívesen dolgoznál egy fiatalos, dinamikus csapatban?
Ha igennel válaszoltál, küld el Önéletrajzodat!

Magyarországi, kereskedelemmel foglalkozó vállalkozás csapatába keressük új munkatársukat az alábbi pozíció betöltésére

Amit kínálunk:
Családias, fiatalos környezet
A beosztásnak megfelelő bérszint és juttatások
Cafeteria
Változatos feladatok
Kirándulások, csapatépítő programok

Munkavégzés helye:
Budapest