Field sales engineer

Hegesztéstechnikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FIELD SALES ENGINEER

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó kommunikációs készség
Angol nyelvtudás
Érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedély
Műszaki végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
Jó megjelenés
Angol műszaki nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Meglévő és leendő ügyfélkör kezelése, bővítése
Partnerekkel folyamatos kapcsolattartás, ajánlatok készítése, prezentációk készítése, előadások szervezése, megtartása partnereinknél. Ügyfeleink informálása újdonságainkról
Vevőkör rendszeres személyes látogatása, üzemek bejárása, rákérdezés a problémákra melyre műszaki megoldást kínálunk
Ezeket a betanulási időszak alatt a cégvezetés támogatásával elsajátítja a jelölt
A leendő kolléga egy egyhetes intenzív bevezető tréningen vesz részt a Belzona angliai központjában (műszaki, marketing és értékesítés témákban) angol nyelven
Ehhez szükséges a gyakorlati műszaki angol nyelvtudás
A későbbi továbbképzés a Belzona Online Institute moduljain keresztül illetve a Belzona által szervezett 1-2 napos szemináriumokon történik

Megbízóról:
1990-ben alapított magyar tulajdonban lévő cég olyan nyugat-európai vállalatok kizárólagos hazai képviselete melyek kimagasló minőséget kínálnak az ipari javítás és karbantartás területén.
Folyamatosan törekszenek arra, hogy egyedi, a hazai piacon kurrens eljárást kínáljnak partnereinek
Specialitásuk a különleges hegesztési eljárások és a hegesztés kiváltására alkalmas hőbevitel nélküli kompozitos hidegjavítások illetve korrózió elleni polimer bevonatok
Az általuk képviselt polimerek és kompozitok a Belzona termékek
A Belzona termékek előnye, hogy minden iparág számára kínál megoldásokat, bevételének túlnyomó részét fejlesztésre, fejlődésére forgatja vissza. Rendszeres tréningeket, nemzetközi találkozókat szervez melyeken a legfrissebb műszaki megoldásokat, értékesítési fogásokat és marketing eszközöket mutatják be.
Cégk arcait keresik hiszen az értékesítési mérnökök azok akik személyesen találkoznak ügyfeleikkel képviselik a céget a piacon, öregbítik hírnevüket, építik a brand-et.
Vevőik szerint a konkurenciával szembeni legnagyobb előnyük a rugalmasságuk és termékeik, szolgáltatásuk kiemelkedő színvonala.

Munkavégzés:
Magyarország két területére keresünk kollégát.
1. Alföldi régió (Csongrád, Békés, Jász-Nagykun-Szolnok és Bács-Kiskun megyék illetve Pest megye délkeleti része)
2. Dunántúli régió Dunamenti területe (alapvetően Fejér, Tolna és Baranya megye területe).
Fontos, hogy a jelentkező a megadott megyék egyikében lakjon ahonnan a területét könnyedén be tudja járni gépkocsival.
A rendszeres ügyféllátogatás a napi munka része.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Teljesítményarányos bérezés
Családias légkör, rugalmasság
Változatos és önálló munkavégzés
Hosszútávú munkalehetőség 30 éves stabil munkáltatónál
Mobiltelefon, mobilinternet, laptop, gépkocsi

Munkavégzés helye:
Országos

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]