Raktáros

25 éve kenőanyagok, autóápolási és karbantartási anyagok kis- és nagykereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Műszaki ismeretek
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Jó fizikai teherbíró képesség
B kategóriás jogosítvány
Önálló munkavégzés, megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Raktározás területen szerzett gyakorlat
Targoncavezetői jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Áruátvétel, árukiadás, árumozgatás
Raktári rend fenntartása
Leltározási feladatok

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Családias, stabil hátterű munkakörnyezet
Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:
Kerepes