Programozó / fejlesztő

Térinformatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PROGRAMOZÓ / FEJLESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
BSC informatikus diploma
Min. 2-3 éves gyakorlat C#, .NET, Mssql fejlesztésben
Angol nyelv szakmai szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
C++ programnyelv ismerete
IOS fejlesztési tapasztalat
Térinformatikai
Grafikus rendszerekben szerzett tapasztalat
Mobil térképezés
AI fejlesztés, tanítási tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Saját fejlesztésű Térinformatikai, illetve 3D-s alkalmazásaink fejlesztésében vehetsz részt, mint C#, .NET fejlesztő.

Megbízóról:
Cég tevékenysége kiterjed a Mobil térképezéstől kezdve a 3D rekonstrukción keresztül a mobil és webes 2 és 3D térinformatikai rendszerek fejlesztéséig.
Továbbá otthonosan mozgunk az önkormányzati, illetve más térinformatika fejlesztési és adatintegrációs területen, amit a saját fejlesztésű, mesterséges intelligenciával támogatott, folyamatorientált FORTE MAP térinformatikai rendszerünk is fémjelez.

Amit kínálunk:
Megismerkedhetsz olyan technológiákkal, mint az AI, gépi látás és ezek térinformatikai alkalmazásai
Ezen túl irodánk zöld övezetben található, amely nyugodt környezetben, jó levegőben történő munkavégzést, tesz lehetővé, teret engedve a kreativitásnak, problémák megoldásának.

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület