Pénzügyi referens

18 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI REFERENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú pénzügyi és/vagy gazdasági végzettség
Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Megbízhatóság és elkötelezettség
Pontos és precíz munkavégzés, határidők betartása
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel, Word stb.)
Jól szervezett, önálló munkavégzés
Terhelhetőség, problémamegoldó készség
Jó kommunikációs-, és szervezőképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Pénzügy-számviteli ügyintézői és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
Alapszintű angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Vevőszámlák kiállítása
Szállítói számlák befogadása, rögzítése, iktatása vállalatirányítási rendszerben
Bérek, járulékok, adók, illetékek, egyéb fizetési kötelezettségek rögzítése vállalatirányítási rendszerben
Kapcsolattartás a szállítókkal
Teljes körű banki ügyintézés
Házipénztár kezelése, kiadási- és bevételi pénztárbizonylatok kiállítása
Havi könyvelési anyag előkészítése, kapcsolattartás a könyvelővel
Nyilvántartások és kimutatások készítése
Havi és éves zárások előkészítése
Kintlévőség kezelés
Útelszámolások és kiküldetések elkészítése, elszámolása
Heti/havi/éves cash-flow tervezés megvalósítása, követése
Reportok, jelentések készítése a management számára
Adminisztrációs tevékenység

Megbízóról:
Több mint 18 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás.
A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek.
Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre.
Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést.
2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony
Versenyképes jövedelem
Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
Fiatalos, jó hangulatú csapat
Családias munkakörnyezet Szeged kertvárosában
Céges rendezvények, csapatépítők
Korlátlan mennyiségű kávé, tea
Irodai masszázs, pihenőszoba (Xbox, csocsó, léghoki)

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre: [email protected]