Beszerző, import beszerző

Modern, környezettudatos vendéglátóipari csomagolóanyagokkal foglalkozó nagykereskedés megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ, IMPORT BESZERZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Környezettudatos szemlélet
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Legalább középfokú végzettség
Elemzői szemlélet
Önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Csomagolóanyagokhoz köthető munkatapasztalat, vagy ebben a témában szerzett végzettség
Kreativitás

Főbb feladatok, munkák:
Csomagolóanyag termékválasztékunk elemzése, kezelése
Új termékcsaládok piaci bevezetése
Sajátmárkás termékeink fejlesztésben való aktív részvétel
Hazai és külföldi beszállítók, gyártók felkutatása
Ártárgyalások
Áruszükséglet monitorozása, beszerzési tárgyalások lebonyolítása
Gazdasági elemzések készítése a stratégiai döntésekhez
Rendszeres havi és éves beszámolók készítése a vezetőség részére a termékválasztékról, paci pozíciónkról
Kapcsolattartás a beszállítókkal, raktárvezető kollégákkal, területi képviselőkkel

Megbízóról:
Cégcsoport jelenleg a magyarországi gasztronómia területén több divízióban is meghatározó piaci szereplő, a környezetbarát csomagolóanyagoktól az éttermi szoftverek és alkalmazások fejlesztéséig, széles spektrumon.
Többek között a "Gastron" illetve a "Box Again" márkanevek is a csoporthoz tartoznak.
Ennek a dinamikusan fejlődő cégcsoportnak a csomagolóanyag divíziójához keresünk Beszerző munkatársat.

Amit kínálunk:
Versenyképes fix bér
Béren kívüli juttatások (sporttámogatás, céges telefon korlátlan használattal, stb.)
Új, modern munkaeszközök
Fiatalos munkakörnyezet
Stabil munkáltatói háttér
Változatos, kreatív feladatok
Teljes körű betanítás, és ha szükséges a szakirányú továbbképzések biztosítása.
Valódi előrelépési lehetőség

Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés kizárólag hétköznap!

Munkavégzés helye:
A budapesti (XI. ker.) vagy a miskolci irodánkban (választható)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát nettó munkabér igénnyel "Beszerző" tárgy megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]