Csőszerelő

Közel 30 éve stabilan működő fémipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CSŐSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
Csőszerelő vagy épületgépész technikus végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Min. 2-3 éves gyakorlat
Német nyelv ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Nyomvonalak kitűzése, csőtartók rögzítése
Roppantós és tokos csőrendszerek technológiai ismerete (Fém/Műanyag/5 rétegű)
Hegesztett idomos csővezetékrendszerek kiépítése
Osztók - gyűjtők beépítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes bérezés
Béren kívüli juttatások - szállás, évközi hazautazás a Cég költségére
Hosszú távú munkavégzés
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Németország - (Regensburg - Nürnberg)