Szerviz technikus / mechanikus karbantartó

Élelmiszeripari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZ TECHNIKUS / MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Okostelefon és számítógép használatban való jártasság
Számítógépes programok felhasználói szintű ismeretet előny
Önállóság
Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
Jó problémamegoldó képesség
Férfi, női kollégákat egyaránt várunk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Csomagoló gépek, illetve a hozzájuk kapcsolódó berendezések ellenőrzése a termelés indítása előtt és közben
A gépek működésének folyamatos biztosítása
Megelőző karbantartás elvégzése
Éves karbantartás tervezése, lebonyolítása
A javításhoz szükséges alkatrészek, eszközök, anyagigények jelzése a műszaki vezető felé
A gépnél készletek műszakonkénti ellenőrzése, dokumentálása
A gépeknél dolgozó munkatársak munkavégzésének irányítása, ellenőrzése

Megbízóról:
Legyünk együtt sikeresek!
Jelentkezz, ha szeretnél egy stabil cégnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat, mellette támogató közösségre számíthatsz!
Mentor programunk keretében a három hónapos próbaidő alatt megtanítjuk, hogy mit kell csinálnod, részt vehetsz a gyártás különböző folyamatiban.

Amit kínálunk:
Folyamatos és hosszú távú munkalehetőség
Dinamikus és motivált munkakörnyezet
Céges telefon
Stabil, növekvő vállalati háttér
Munkába járás költéségnek teljes térítése
Versenyképes jövedelem
Prémium

Munkavégzés helye:
Újfehértó