Gyengeáramú villamosmérnök

Kozmetikai eszközök gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GYENGEÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha rendelkezel:
Villamosmérnöki végzettséggel
Rugalmas, dinamikus személyiség vagy

Előnyben részesülsz, ha:
Szereztél már tapasztalatot analóg és digitális áramkörök, mikrokontrolleres rendszerek területén
Esetleg hardverközeli vezérlések programozásában is kiismered magad
Lehetőleg gyengeáramú területen szerzett villamosmérnöki végzettséged és tapasztalatod van
Elektronikai gyártástechnológiai gyakorlattal, illetve méréstechnológiai gyakorlattal rendelkezel, végeztél már hibakeresési feladatokat
Legalább alapfokú német nyelvtudással rendelkezel
Rendszerben való gondolkodásmód jellemez, lendületes, proaktív személyiség vagy

Az alábbi feladatokat bíznánk rád:
Elektronikai berendezések fejlesztésében való részvétel
Elektronikai berendezések gyártásának felügyeletében, irányításában való részvétel

Megbízóról:
Kereken 40 éve egyike az intézményeket ellátó legtapasztaltabb márkáknak, és vezető szereplő az elektrokozmetika területén.
Számtalan saját fejlesztésével és szabadalmával aktívan meghatározza és újító erővel formálja a kozmetikai piacot.
A német cég magyarországi leányvállalataként feladatunk a kozmetikai kezelőágyak és elektromos berendezésk gyártása és folyamatos fejlesztése.
Megbízható minőségű termékeink a világ minden tájára eljutnak.

Amit neked kínálunk:
Azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, fejlődő, német anyavállalattal rendelkező cégnél
Fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Pilisvörösvár (Budapest határától 10 percre)