Műszerész

Kozmetikai eszközök gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZERÉSZ

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:
Műszerészi tapasztalattal rendelkezel, főleg elektronikai készülékek gyártása és szerelése területén
Jó a kézügyességed, szívesen végzel akár monoton munkát is
Pontos, precíz munkavégzés jellemez
Terhelhető vagy, megbízhatóság és lojalitás jellemez

Az alábbi feladatokat bíznánk rád:
Mechanikai és elektronikai szerelési feladatok
Részegységek és készülékek szerelése
Gyártás során használatos készülékek kezelése, működésük során azok felügyelete
Kész termékek minőségellenőrzése
Gyártási területek rendjének fenntartása

Megbízóról:
Kereken 40 éve egyike az intézményeket ellátó legtapasztaltabb márkáknak, és vezető szereplő az elektrokozmetika területén.
Számtalan saját fejlesztésével és szabadalmával aktívan meghatározza és újító erővel formálja a kozmetikai piacot.
A német cég magyarországi leányvállalataként feladatunk a kozmetikai kezelőágyak és elektromos berendezésk gyártása és folyamatos fejlesztése.
Megbízható minőségű termékeink a világ minden tájára eljutnak.

Amit neked kínálunk:
Azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, fejlődő, német anyavállalattal rendelkező cégnél
Egyműszakos munkarend
Pontos, időben utalt fizetés

Munkavégzés helye:
Pilisvörösvár (Budapest határától 10 percre)