Svédmasszőr

2012 óta működő masszázs szalon megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SVÉDMASSZŐR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább svédmasszőr végzettség (pályakezdők is jelentkezhetnek)
Barátságos, udvarias személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
Igényes, ápolt megjelenés
Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Lomi Lomi Hawaii, lávaköves, kismama masszázs ismerete
Angol és/vagy német nyelvtudás
Proaktív, talpraesett személyiség
Ha a pályázó nem dohányzik

Főbb feladatok, munkák:
Vendégek fogadása
Masszázstér, vendégtér tisztán tartása
Svédmasszázs és wellness masszázsok végzése
Adminisztratív feladatok (online időpontfoglalás, számlázás) ellátása

Amit kínálunk:
Heti max. 36-38 óra munkavégzés
Fix időbeosztás (kéthetente egy szombaton munkavégzés, a vasárnap mindig szabad)
Próbaidő alatt alapfizetés+borravaló, utána alapfizetés+teljesítményarányos jutalék+borravaló
Alkalmazottként vagy vállalkozóként is végezhető munka
Folyamatos belső képzés
Barátságos munkakörülmények

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület (Nyugati pályaudvar metróállomástól 5 perc séta)