Szerviz munkatárs

25 éves múlttal rendelkező az ipari és háztartási tisztítóberendezések értékesítésével és szervizelésével foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Min. középfokú szakirányú végzettség
Számítógép használatában való jártasság
Jogosítvány
Pontos, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Tanulási képesség
Füstmentes életmód
Angol nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák:
Ipari és háztartási berendezések mechanikai és elektromos javítása műhelyben és helyszínen

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Stabil háttér
Jó munkaköri légkör
Kiszámítható munkaidő
Biztos szabadság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: [email protected]