Autószerelő / autóvillamossági műszerész

Márka független autójavító műhely megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓSZERELŐ / AUTÓVILLAMOSSÁGI MŰSZERÉSZ

A jelentkezés feltételei:
Szakirányú végzettség
Precíz munkavégzés, kreativitás, elkötelezettség, hajlam a fejlődésre
B kategóriás jogosítvány
Számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai tapasztalat, önálló munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése
Autószerelő és autóelektronikai munkák elvégzése
Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsi átadása
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Megbízóról:
Márka független autójavító műhely 30 éves múltra tekint vissza.
Az általános autószerelő és autóvillamossági javítások mellett különleges hibák felderítésére és javítására kapnak megbízásokat más szervizektől is.
Lépést tartanak a technika fejlődésével.
A szakmai felkészültség és az állandón frissülő műszerpark biztosítja a precíz munkavégzést.
Családi hangulatban, egymást segítve és kiegészítve folyik a munka.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Biztos munkahely
Tanulási lehetőség, képzések
Családi környezet

Munkavégzés helye:
Dorog