Raktári munkatárs (nyugdíjas munkatárs)

Partnercégünk részére keresünk csomagrendezésre, könnyű fizikai munkára NYUGDÍJAS munkatársakat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI MUNKATÁRS (NYUGDÍJAS MUNKATÁRS)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Állandó nappalos munkarend vállalása 07:00-15:20
Állandó délutános munkarend vállalása 13:25-21:45
Állandó éjszakás munkarend vállalása 22:00-6:20 vagy 00:00-08:20
Feddhetetlen előélet erkölcsi bizonyítvány
Alapfokú végzettség (8 általános)
Öregségi (rendes) nyugdíjasnak kell lenni

Főbb feladatok, munkák:
Raklapok, görgős konténerek, dobozok és zsákok mozgatása pakolása
PDA kezelés

Amit kínálunk:
Nettó 185.000 Ft/hó és 210.000 Ft/ hó közötti jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség
Ingyenes munkavédelmi cipő, kesztyű
Céges buszjárat
A munkahely tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

Munkavégzés helye:
Budaörs, Budapest, VIII., XIV., Fót