Csomagszállító / kézbesítő munkatárs (nyugdíjas munkatárs)

Partnercégünk részére keresünk csomagszállításra, kézbesítésre, könnyű fizikai munkára NYUGDÍJAS munkatársakat az alábbi pozícióba:

CSOMAGSZÁLLÍTÓ / KÉZBESÍTŐ MUNKATÁRS (NYUGDÍJAS MUNKATÁRS)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Állandó nappalos munkarend vállalása 07:00-17:00 változó végzéssel
B kategóriás vezetői engedély
Kisteherautón szerzett gyakorlat
Feddhetetlen előélet erkölcsi bizonyítvány
Alapfokú végzettség (8 általános)
Öregségi (rendes) nyugdíjasnak kell lenni

Főbb feladatok, munkák:
Házhozszállítás
Csomag kézi feldolgozása
Gépjárműbe pakolása
Alkalmanként az áru ellenértékének átvétele
PDA kezelés
Menetokmányok vezetése

Amit kínálunk:
Nettó 220.000 Ft/ hó jövedelem 168 óra ledolgozása után
Hosszú távú munkalehetőség
A munkavégzéshez a gépjárművet biztosítjuk
A munkahely tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

Munkavégzés helye:
Budapest VIII., IX., Budaörs, Fót