PHP Full Stack fejlesztő

Informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PHP FULL STACK FEJLESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Egy profi "full-stack" fejlesztőt keresek meglévő üzleti szoftvertermékeink hibajavításához, meglévő termékekbe új funkciók fejlesztéséhez. (Ritkábban új termék fejlesztésére.)
Nem ezermestert keresünk, elég ha jól ismered a Laravelt+PHP+MySQL kombót
Fontos, hogy elérhető légy ha szükség van rád
Számlaképes legyél és korrekt partner
Home office, tehát minden eszközzel rendelkezned kell a munkához

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ha IOS / Android applikációt is tudsz fejleszteni az előny, de nélküle is van élet.

Főbb feladatok, munkák:
A munka végzéséhez mély ismerete szükséges az alábbi technológiáknak: PHP7, gulp, NodeJS, Laravel5, MySQL, Redis, jQuery, BootStrap, Composer meg a többiek. GIT ismeret szükséges a verziókezeléshez, PSR-2 standard szerinti, jól kommentált kód írása elvárás.
Otthonról végezhető munka, napközben skype-on és/vagy telefonon elérhetőnek kell lenned.
Grafikai-design munkáktól mentes feladatok lesznek dokumentált funkcióterv (bug esetén ticket) alapján. (JIRA) Angol csak annyira szükséges, hogy a szükséges dokumentációkat el tudd olvasni.
A szerverkörnyezet üzemeltetése nem a te feladatod lesz, ügyfelekkel nem kell kommunikálnod.
Mivel 10+ termékünk van, így heterogén a kódkészlet.
Van köztük MVC keretes friss kód (Laravel 5), és régebbi (5+ éves) procedurális kód is.
Mindkettővel lesz munkád.
Ha ez vonzó munkalehetőség számodra, küldj kérlek egy önéletrajzot, egy-két referenciamunkát és egy
óradíj-ajánlatot.
Mindenkitől előre is elnézést kérek de lehet, hogy nem lesz időnk minden beérkező levélre válaszolni.
Igyekezni fogunk.

Megbízóról:
Több, mint 20 éves múltra tekinthet vissza, így hosszú távú stabil munkahelyen dolgozhat a leendő munkavállaló
A három divízióból kettő informatikához kapcsolódik
Home office munkavégzést kínálnak hagyományos bejárós munkahely fizetéséért
Nincs éjszakai, ünnepnapi munka. Jófej kollégák, még ha nem is személyesen
Innovatív dinamikus cég, nincsenek unatkozó kollégák. :)

Amit kínálunk:
Korrekt (óradíj-alapú) elszámolás, precíz feladatleírások, alap frontend (Bootstrap)
Folyamatos munkát adnék kb. havi 50-100 órában

Munkavégzés helye:
Home office, budapesti központtal