Területi képviselő / értékesítő

2010-ben alakult, dinamikusan fejlődő vállalkozás megbízásából értékesítői csapatába jogdíjas édességek értékesítéséhez keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kötelezően elvárt minimum 1 év területi képviselői tapasztalat
Értékesítés orientált, motivált személyiség
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Számítógépes ismeretek, táblázatkezelés
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Baranya, Tolna megyében meglévő kapcsolatok, lakhely.

Főbb feladatok, munkák:
Új partnerek felkutatása
Üzleti kapcsolatok bővítése, kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
Forgalmazott termékek bemutatása
Cégünk hiteles szakmai képviselete
Az üzleti tervben meghatározott célkitűzések elérése

Amit kínálunk:
Kiemelkedő bérezés (versenyképes alapbér + jutalék)
Biztos munkahely
Céges autó
PDA Mobiltelefon és költségtérítés
Komoly szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest