Osztálytanító / napközis pedagógus

Zuglói iskola megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

OSZTÁLYTANÍTÓ / NAPKÖZIS PEDAGÓGUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Pedagógus végzettség
Nyitottság a Waldorf pedagógiára

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Waldorf pedagógus végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Igény és képesség a csapatmunkára

Megbízóról:
A Zuglói Waldorf Iskola várja azon pedagógusok jelentkezését, akik nyitottak a Waldorf pedagógiára, szívesen csatlakoznak egy lelkes tanári karhoz és vesznek részt jelenleg 4 évfolyamos és folyamatosan kiépülő iskolánk életének alakításában.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Motiváló és támogató közösség
Lehetőség a szakmai műhelymunkára
Inspiráló gyerekcsapat
Aktív és együttműködő szülői közösség

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]