Adminisztrátor

Európában speciális mélyépítési projektekkel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ADMINISZTRÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kereskedelmi képzés
Kiváló informatikai ismeretek (MS Office), a Sage HWP és a CAS szoftver ismerete előnye
Németül beszélt és írott (angol vagy magyar beszélt és írásbeli előny)

Főbb feladatok, munkák:
Segítségnyújtás és építkezési feladatok megszervezése a német nyelvű országokban.
A magyar leányvállalat támogatása az adminisztrációban és a projektek végrehajtásában
Ellenőrizze és kérje meg a teljesítményadatokat, amíg be nem kerülnek a szoftver eszközökbe
Utazási szervezés (járatok, szobák, autókölcsönző stb.)
Bérszámfejtés
Telefonos támogatás és e-mail feldolgozás

Amit kínálunk:
Biztonságos munka egy dinamikus csapatban
A munka szórakoztató és nagyon változatos
A bevezetési szakasz után továbbfejlesztési lehetőségeket kínálunk.
Havi körülbelül 2072 EUR bruttó fizetést (minimálbért), képesítésétől és szakmai tapasztalatától függően.

Munkavégzés helye:
Németország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod és bérigényed az alábbi email címre: [email protected]