Értékesítő

Nyíregyházi partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Autóipari, műszaki és kereskedelmi affinitás
Kimagasló kapcsolatteremtő- és fenntartó készség
Udvarias, ugyanakkor magabiztos fellépés, igényes megjelenés
Egészséges kudarctűrő képesség
Szorgalom, fejlődés iránti igény
Felelősségtudat, elkötelezettség megléte
Motiválhatósági igény
Középfokú végzettség, érettségi
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett értékesítői tapasztalat
PSZÁF hatósági engedély vagy bármilyen diploma

Főbb feladatok, munkák:
Új gépjárművek, tartozékok és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
Ajánlatok elkészítése és tanácsadás az ügyfeleknek
Megrendelések és szerződések kezelése
Meglévő és új partnerkapcsolatok fejlesztése, kiépítése
Együttműködés az értékesítés megvalósulását támogató munkatársakkal
Magas színvonalú ügyfélélmény nyújtása, vevői elégedettség biztosítása

Amit kínálunk:
Rendszeres, ingyenes oktatások, tréningek, fejlődési, előrelépési lehetőség
Teljes körű szakmai beillesztés, támogatás
Modern és igényes munkakörnyezet, közel 30 éves stabil vállalati háttér
Fiatalos, lendületes, dinamikusan fejlődő csapat
Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség
Fixbér + jól felépített mozgóbérezés, valamint nyári és év végi prémium kifizetés
Dolgozói Partnerprogram kedvezmények

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod és bérigényed az alábbi email címre: [email protected]