Autószerelő / gumiszerelő

Márkafüggetlen autószerviz megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓSZERELŐ / GUMISZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmai tapasztalat
Önálló munkavégzés
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Több éves szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Gumiszerelés, autószerelési feladatok (futómű állítás, olajcsere, fékbetét csere, diagnosztika, stb.)

Megbízóról:
2004-ben alakult, márkafüggetlen autószerviz
Fék-, futómű javítások, olajcsere, időszakos szervizek, gumi és alkatrész kereskedés, abroncs hotel szolgáltatásokkal állnak Ügyfeleik rendelkezésére

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XV. kerület