Gumiszerelő

Magyarország egyik legnagyobb teher gumiszervize, és a legnagyobb mobil gumiszerviz megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GUMISZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Tanulékonyság, Önállóság, Precizitás, Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás vezetői engedély
Autószerelői képesítés
Gumiszerelői képesítés
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Gumiszerelés
Centrírozás
Defekt javítás
Futómű állítás

Megbízóról:
2008-tól működik immáron 20 ember foglalkoztatottsággal.
Mind telephelyen, mind szervizautók segítségével gumiabroncsot forgalmazunk és szerelünk.
Társaságunk fiatalos 30 év körüli alkalmazottakkal.
Magyarország egyik legnagyobb teher gumiszervize, és a legnagyobb mobil gumiszervizese vagyunk.
Mindig fejlődünk, jelen pillanatban is egy új telephely építésében vagyunk benne és már ehhez keresnénk agilis fiatal férfiak munkaerejét.
Amit csak lehet nyújtunk alkalmazottjainknak: munkaruha, üdítő, kávé stb.
A piacon az egyik legjobb fizetését nyújtjuk ezen szakmában.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Kiemelkedő fizetés
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós