Laboráns munkatárs

Gyógyszergyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LABORÁNS MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség (pl. mikrobiológiai asszisztens, vegyésztechnikus)
Számítógépes felhasználói ismeretek
Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
GMP ismerete
Angol nyelv ismerete
Releváns szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Környezetmonitorozási és ellátórendszer (PW, WFI, préslevegő, vákuum, tiszta gőz) mintavételek és vizsgálatok (telepszám meghatározás, TOC- és vezetőképesség mérés)
IPC vizsgálatok (pH-, töltettérfogat-, vezetőképesség mérés, stb.)
Azonosítási vizsgálatok (ionmeghatározások)
Nyilvántartások vezetése

Megbízóról:
A vállalkozás 1991-ben jött létre. Gyógyszer-gyártóként a magyarországi influenza elleni védekezés megbízható és meghatározó szereplője, amely folyamatosan magas szakmai színvonalon működteti Magyarország egyetlen humán vírusvakcinákat előállító gyártóhelyét.
Az influenza elleni oltóanyagok gyártásának folyamatos biztosítása mellett társaságunk intenzív kutatási és fejlesztési tevékenységet is folytat, amelynek eredményességét a hazai és a nemzetközi szakmai közvélemény széles körű elismerése övezi.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
dinamikus csapat- és egyéni munkavégzés
Folyamatos fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Pilisborosjenő

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]