Biztosítási / banki / vállalati pénzügyi tanácsadó

Magyarország piacvezető életbiztosítója megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BIZTOSÍTÁSI / BANKI / VÁLLALATI PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
Biztosításközvetítői OKJ vizsga
Jó kommunikációs készség
Pozitív életszemélet
Vállalkozói szemlélet
Értékesítésben szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfélkapcsolatok kiépítése
Személyes találkozók megszervezése
Személyes találkozók alkalmával az ügyfelek pénzügyi helyzetének feltérképezése, ennek megfelelő pénzügyi megoldások értékesítése
Állományok ápolása, kezelése

Megbízóról:
Magyarország piacvezető életbiztosítója
Filozófiájuk: hisznek abban, hogy az életbiztosítás bizalmi termék és a személyes tanácsadás a legsikeresebb értékesítési forma.
Küldetésük, hogy megismerjék az ügyfeleik aggodalmait, félelmeit, pénzügyi helyzetét.
Ebben kínálnak a leendő munkatársainknak kulcsszerepet

Amit kínálunk:
Hosszútávú , kimagasló jövedelemszerzési lehetőség
Az első évben stabilitást biztosító díjazási rendszer
Karrierlehetőség, rugalmas időbeosztás, önálló munkavégzés,
A piacvezető vállalat biztos és versenyképes háttere, innovatív termékportfoliója, egyéb rendszerek háttértámogatása a napi munkavégzéshez
Irodahasználat
Laptop bérlési lehetőség

Nógrád megye, illetve Pest és Heves megye Nógrádhoz közeli ( Hatvan, Vác, Dunakeszi, Gödöllő stb) települései

Munkavégzés helye:
Nógrád megye