Raktáros

Közszolgáltatási tevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Precíz munkavégzés
Analitikus szemlélet
Empatikus emberekkel (munkatárs és vevő partner) való együttműködés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Raktárkészlet kezelése
Gépjárművek tankolása
Munkaruha nyilvántartás
Adminisztrációs feladatok (mérlegjegyek, szállítólevelek, számlázások, adatszolgáltatások kezelése, készletnyilvántartás vezetése)

Megbízóról:
A település közszolgáltatási tevékenységeinek felelőse.
A városi közösség mindennapjainak zavartalansága érdekében egy teljes és komplex rendszert működtetünk, a hulladékszállítástól a távfűtésen át a temetői szolgáltatásokig, a városüzemeltetési és köztisztasági feladatoktól a vagyongazdálkodásig.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Egyéb juttatások- Cafeteria rendszerben
Fiatalos, lendületes csapat
Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Dunakeszi