Ingatlanközvetítő / ingatlantanácsadó

Kelet-Közép Európa legnagyobb ingaltanközvetítői cégcsoportja megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLANKÖZVETÍTŐ / INGATLANTANÁCSADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
Értékesítésben szereztél már szakmai tapasztalatot
Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel rendelkezel
A kihívások és a mérhető eredmények lelkesítenek
Olyan jövedelmet szeretnél, ami a befektetett munkáddal arányos
Megnyerő, üzleties a megjelenésed
Eredményorientált vagy, a szakma elitjébe akarsz tartozni
Heti 40 órás munkavégzés nem okoz problémát (az idődet önállóan osztod be)
Hivatást keresel!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ingatlanközvetítői tapasztalat
Ingatlanközvetítői végzettség
MNB hatósági vizsga, releváns diploma
Értékesítési tapasztalat
Nyelvtudás
Vállalkozói, szerződéses

Főbb feladatok, munkák:
Feladataid, amellyel segítheted ügyfeleinket életük egyik legfontosabb anyagi és érzelmi jellegű döntésének meghozatalában
Az ügyfélkör igényeinek felmérése és azok kielégítése az adás/vétel folyamata során
Biztosítani, hogy az ügyfél komplex szolgáltatásban részesüljön
Használt és új építésű ingatlanok, a cégcsoport saját portfoliójának, és más Franchise irodák kínálatának keresztértékesítése.
Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
Kreatív marketingkampányok, hirdetési portfólió frissítése, a beérkező ügyféligények kezelése
Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében és az ügyletzárásokban

Megbízóról:
Kelet-Közép Európa legnagyobb ingaltanközvetítői cégcsoportja.
A hálózat anyavállalata 1998-ban alakult.
Jelenleg a Budapesti Értéktőzsdén jegyzett cégcsoport 3 országban van jelen, Lengyelországban a piacvezető Metrohouse tulajdonosa, Csehországban pedig szintén Duna House márkanév alatt működtet ingatlanirodákat. Magyarországon a legismertebb ingatlanközvetítői márkanév, a Duna House birtokosa, továbbá az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén vezető pozíciót tölt be
A hálózat eredményessége 2003 óta töretlen, évről évre egyre több elégedett ügyfelünknek segítünk megoldani ingatlanügyeit. Hisszük, hogy ezt azon törekvésünknek köszönhetjük, hogy igyekszünk szolgáltatásainkhoz - ingatlanvásárlás, ingatlaneladás, hitelfelvétel vagy biztosításkötés - olyan értékeket hozzáadni, amely hatékonyabbá teszi ügyfeleink részére nyújtott segítségünket céljaik elérésében.

Amit kínálunk:
A piacvezető hálózatok közül mi biztosítjuk az egyik legmagasabb elérhető jutalékot.
Pénzügyi tippadással akár többletmunka nélkül jelentős összeggel egészítheted ki bevételed
Magas márkaismertségünk jelentősen segíti az értékesítési folyamatokat
Karrierrendszerünk könnyű előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosít (mentor, irodavezető, Franchise partneri iroda nyitás.)
Olyan központilag finanszírozott szolgáltatásokkal (fizetős hirdetési portálok, hirdetésfigyelők) támogatjuk munkádat, amely sok hozzáadott értéket adnak munkádhoz, növeli eredményességed és nem téged terhel ennek költsége
Folyamatos és magas szintű elméleti és gyakorlati képzést biztosítunk
A csatlakozás első napjától értékesítheted a minőségi, nagy volumenű, sok esetben máshol nem elérhető ingatlan-állományunkat
Modern irodai infrastruktúra
Csapatépítők, sportnapok, gálák, rendszeres értékesítési versenyek
Hálózatunkon keresztül jelentős kedvezményekkel vehetsz részt a középszintű ingatlanvagyon-értékelő és közvetítő OKJ tanfolyamon

Munkavégzés helye:
Győr