Műszaki előkészítő

Építőipari cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
Önálló munkavégzés
Csapatmunka, alkalmazkodó képesség
Office programok (Word, excel) ismerete, kezelése
Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Saját gépjármű
e-építésinapló vezetésének ismerete

Főbb feladatok, munkák:
A kivitelező tevékenységének irodai, műszaki háttértámogatása, adminisztrációjának működtetése.
Árajánlat kérések kezelése, nyilvántartása, árajánlatok készítése, különféle nyilvántartások vezetése, ajánlatok összehasonlítása, mennyiségszámítások, felmérések, teljesítés igazolások készítése, számlázási anyagok előkészítése, brigádelszámolások, anyagnyilvántartások kezelése, stb.

Amit kínálunk:
Európai munkakörülmények, versenyképes fizetés
Megbízható, biztos, tőkeerős vállalati háttér
Munkavégzéshez szükséges eszközök (számítástechnika, telefon)
Széleskörű szakmai támogatás, továbbképzések
Lendületes, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]