Pénzügyi / számviteli ügyintéző

Budapesti kereskedelmi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI / SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú szakirányú végzettség,
Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
Naprakész pénzügyi, számviteli, könyvelési és adózási ismeretek
Jó kommunikációs, problémamegoldó készség
Precizitás, kreativitás, gyorsaság
Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
A Microsoft Navision vállalati irányítási rendszer ismerete, működtetési gyakorlat
Több éves (minimum 3-5 év) szakmai gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
Banki utalások
Pénzügyi kapcsolattartás a vevő-szállító partnerekkel,
Faktorálási ügyintézés, kapcsolattartás a faktor céggel
A heti pénzügyi vezetői riport elkészítése
Banki kivonatok könyvelése
Beérkező rezsi számlák könyvelése
Pénztár könyvelése
Az éves egyenlegközlők elkészítése, ellenőrzése.
Egyedi pénzügyi belső adatszolgáltatások a cégvezetés operatív igénye szerint
Egyéb adminisztratív feladatok

Megbízóról:
A cég idén ünnepli ősvállalkozása alapításának 150. évfordulóját.
Több mint 100 éve vesznek részt a hazai húsipari vállalkozások segéd- és adalékanyag ellátásában.
A fő tevékenységük nagykereskedelmi tevékenység, de e mellett saját termeléssel is foglalkoznak.
Ez utóbbi területen, a legjelentősebb az ipari fűszerkeverékek gyártása.
Új, korszerű telephelyük Budapest IX. kerületében található, ahol jól képzett, stabil munkatársi csapatuk, jó munkahelyi légkörben igyekszik folyamatosan biztosítani régi és új vásárlóik igényeinek mind jobb kielégítését.

Amit kínálunk:
Gyakorlott, stabil munkatársak
Jó munkahelyi légkör
Korszerű munkahelyi feltételek,
A munkahely könnyű megközelíthetősége, jó közlekedési feltételek
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület