Bolti eladó

Csomagolóanyagok (zacskók, papírtáskák) és egyéb nyomdai termékek gyártásával, forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Fontos, hogy tudd használni a számítógépet és az alapvető programjait (word, excel) valamint legyen tapasztalatod a vevők kiszolgálásában.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Számlázóprogram ismerete, pénztárgép kezelése

Főbb feladatok, munkák:
Az új kolléga feladatai közé tartozik a vevők kiszolgálása/tájékoztatása, számlázás (számlázó programban), pénztárgép kezelése, vevőmegrendelések összekészítése, postacsomagok összeállítása, polcok feltöltése áruval. Jelenlegi kolléga mellé keresünk plusz egy főt.

Megbízról:
Üzletünk több mint 30 éve foglalkozik csomagolóanyagok (zacskók, papírtáskák) és egyéb nyomdai termékek gyártásával, forgalmazásával.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Családias légkör
Munkaidő 8.00-tól 16.30-ig
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, VII. kerület