Biztosítási és pénzügyi tanácsadó munkatárs

A hazai biztosítási piac egyik legerősebb, legdinamikusabb és egyben nagy múltú cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

BIZTOSÍTÁSI ÉS PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség biztosításközvetítői hatósági vizsgával
Vagy felsőfokú végzettség
Számlaképesség vagy nyitottság a vállalkozói jogviszonyra
Pontos, precíz munkavégzés
Érdeklődő, nyitott, együttműködő személyiség
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Ügyfélközpontúság
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Mobilitás (autó)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Pénzügyi szakterülethez tartozó tanulmányok
Értékesítési szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfelek számára ajánlatok, a nekik megfelelő biztosítási és pénzügyi szolgáltatások és megoldások összeállítása
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélbázis kialakítása
Részvétel értékesítési projektekben

Amit kínálunk:
Képzés, betanítás mentor munkatárssal
Rendszeres, teljesítménytől függő havi jövedelem
Jutalék
Karrier, előrelépés
Jó csapat

Területek:
Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Lenti, Keszthely, Zalaszentgrót, Balatonboglár, Marcali, Siófok, Kaposvár városok és azok vonzáskörzete.

Munkavégzés helye:
Zala és Somogy megye területe