Junior linux rendszergazda

17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA

Az álláshoz tartozó elvárások:
Rendelkezel alap szintű Linux rendszerismerettel (preferáltan Debian)
Ismersz valamilyen script nyelvet (bash, perl)
Láttál már TCP/IP hálózatot
Nem okoz gondot az angol dokumentáció
Az önállóan elvégzett munkában szerzett tapasztalataid át tudod adni
Jó kommunikációs képességgel rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelvtudásodat szóban is tudod használni
Már rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal
Üzemeltettél már Java alkalmazást
Nem áll messze tőled a PostgreSQL és MySQL
Magabiztos hálózat ismeretekkel rendelkezel (IPv4, IPv6, routing)
Van tapasztalatod a következőkkel: XenServer, Nagios, Zabbix, Postfix, Apache

Főbb feladatok, munkák:
Linux-alapú infrastruktúra üzemeltetése és támogatása
Új rendszerek kialakításában való részvétel
A napi ügyeleti teendők ellátása három műszakos munkarendben, Szegeden

Megbízóról:
Több mint 17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás.
A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek.
Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre.
Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést.
2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.

Amit kínálunk:
Fiatalos csapat tagja lehetsz (30 év az átlagéletkor)
A vállalat 15 éves stabil működése hosszú távú lehetőségeket kínál
A változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik
Folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed
Mindig jó hangulatban dolgozunk
Változatos csapatépítő programokat szervezünk
Minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben
Korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre
A pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) bármikor kikapcsolódhatsz
A légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád
A munkavégzéshez céges laptopot, valamint céges telefont biztosítunk

Munkavégzés helye:
Szeged