Junior és senior java fejlesztő

17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR ÉS SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Junior Java fejlesztőként minimum 6 hónap, Senior Java fejlesztőként minimum 4 év Java fejlesztésben szerzett tapasztalattal rendelkezel
Haladó szinten ismered az SQL utasításokat
Ismered és a gyakorlatban is használod a tiszta és egyszerű kódolás elveit (Clean Code)
Ismersz fejlesztést segítő eszközöket (SVN/GIT, NetBeans/Eclipse)
Minőségorientált a hozzáállásod
Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
Önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni.

A pozíció elnyeréséhez előny, ha:
JAVA 8, PostgreSQL tapasztalattal rendelkezel
Ismered a ZKoss keretrendszert
Van JPA (Eclipselink vagy Hibernate) tapasztalatod
Rendelkezel HTML5, CSS3, Javascript ismeretekkel
Angol nyelvtudásodat szóban és írásban is tudod használni
Van tapasztalatod ERP rendszer(ek) területén.

Főbb feladatok, munkák:
Web alapú ügyviteli és vállalatirányítási rendszerek fejlesztése

Megbízóról:
Több mint 17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás.
A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek.
Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre.
Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést.
2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.

Amit kínálunk:
Korszerű technológiákat használhatsz
Innovatív fejlesztési projektekben vehetsz részt
Fiatalos csapat tagja lehetsz (30 év az átlagéletkor)
A vállalat 17 éves stabil működése hosszú távú lehetőségeket kínál
A változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik
Folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed
Mindig jó hangulatban dolgozunk
Változatos csapatépítő programokat szervezünk
Minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben
Korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre
A pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) bármikor kikapcsolódhatsz
A családias, légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád.

Munkavégzés helye:
Szeged