Audiológus szakasszisztens / hallásakusztikus

Audiológiai szakrendeléssel és hallókészülékek forgalmazásával foglalkozó hallásközpont megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

AUDIOLÓGUS SZAKASSZISZTENS / HALLÁSAKUSZTIKUS

Elvárások:
Tapasztalat hallókészülékek beállításában
Vevőorientált hozzáállás

Előnyt jelent:
Angol nyelv ismerete

Feladatok:
Hallásvizsgálat, hallókészülékek állítása
Hallókészülékek forgalmazása és az ezzel járó adminisztrációs tevékenység végzése

Munkaidő:
8 órás teljes munkaidő - főállás

Amit kínálunk:
Versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos juttatás
Kellemes munkakörnyezet egy elegáns üzletben
Barátságos, támogató csapat
OKJ-s képzés támogatása

Szakképesítés nélküliek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület