Könyvelő

Komplex beruházás és projektmenedzsment tevékenységel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Mérlegképes könyvelői szakképesítés
Vállalkozási szakterületen szerzett legalább 3 éves szakmai (könyvelői) tapasztalat az analitikus és a főkönyvi könyvelésben
Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete (Számvitelről szóló törvény, Áfa, Tao., Art., Air., helyi adók, Szja., Itv., Ptk.)
AbevJava Általános Nyomtatvány Kitöltő (ÁNyK) ismerete
MS Office (Excel, Word, Outlook) magas alkalmazói szintű ismerete
Alapvető számítógépes számítástechnikai ismeretek
Precizitás és terhelhetőség
Jó kommunikációs, illetve problémamegoldó készség
Önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
ComboSoft könyvelő és eszköznyilvántartó program ismerete
Nyílt végű/ zárt végű pénzügyi gépjármű lízingek elszámolásaiban jártasság
Ingatlanok vételével, eladásával, hasznosításával kapcsolatos gazdasági események elszámolásaiban jártasság

Főbb feladatok, munkák:
Bank, pénztár, kimenő, bejövő számlák, "vegyes" bizonylati tételek könyvelése
Pénztár bizonylatolás elvégzése (könyvelő programból)
Vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése
Adóbevallások elkészítése (az un. 08 bevallás kivételével)
KSH statisztikák elkészítése
A könyvelési nyilvántartásokon alapuló vezetői információk előállítása jellemzően Excel táblázatok formájában
A főkönyvelő munkájának támogatása éves beszámolók készítése során

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Teljesítmény alapján egyéb juttatások
Biztos állás egy fejlődő vállalati cégcsoportnál, fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek

Munkavégzés helye:
Budapest