Lakatos

Anyagmozgató és anyagfeldolgozó berendezések gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

LAKATOS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
Műszaki rajz ismerete, olvasási készsége
Önálló, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hegesztési szakismeret
Darukezelési engedély

Főbb feladatok, munkák:
Alkatrészek összeállítása, tisztítása, egyengetése
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Zalaegerszeg