Művezető (magasépítés)

Csarnokszerkezetek kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰVEZETŐ (MAGASÉPÍTÉS)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Az ideális jelölt szakirányú közép-, vagy felsőfokú végzettségű, termelésirányítási gyakorlattal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Új technológiákra fogékony szemlélet
Könnyűszerkezetes építés-szerelésben való jártasság
Számítógép kezelési gyakorlat, MS Office
Építési e-napló vezetésében jártasság
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Építési munkálatok helyszíni irányítása, szervezése
Alvállalkozók, ill. fizikai létszám közvetlen irányítása
Elkészült munkák mennyiségi, minőségi ellenőrzése
Szükséges anyagrendelések leadása

Megbízóról:
Hazai vállalkozás, alapvetően csarnokszerkezetek kivitelezésére alakult, azonban mára a különböző funkciójú csarnokok kulcsrakész generálkivitelezése lett a fő tevékenysége.
A növekvő kereslet megoldásaik iránt szükségszerűvé teszi az eddigi kis, családias csapat növelését, így az összes vállalkozási és kivitelezéshez kapcsolódó műszaki munkakörbe keresnek kollégákat.
Több munkatársra van szükségük azonnal, lelkes kezdőket, gyakorlattal bíró szakembereket és tapasztalt öreg rókákat is egyaránt várnak.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés, premizáció
Juttatások
Kisvállalati légkör, családias, együttműködő csapat, megbecsülés
Az irodához tartozó sportközpontban többféle sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk
Hosszú távú kiszámítható pálya
Innovatív, modern technológia megismerése