Targoncaszerelő / szerviztechnikus

Emelőgépek javításával, karbantartásával és értékesítésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TARGONCASZERELŐ / SZERVIZTECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség (autószerelő, gépszerelő, autóvillamossági szerelő, stb.)
B kategóriás jogosítvány
Önálló, megbízható és precíz munkavégzés
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Érvényes targoncakezelői jogosítvány
Targoncaszerelésben, gépszerelésben szerzett tapasztalat
Számítógépes alapismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Targoncák, emelőgépek javítása, karbantartása
Szerviztevékenység elvégzése, állapotfelmérések végrehajtása

Megbízóról:
Több mint 20 éve foglalkozik emelőgépek javításával, karbantartásával és értékesítésével Közép és Délkelet-Magyarország területén.
A megalakulása óta stabil és állandó szereplője a régiónak.

Amit kínálunk:
Versenyképes, átlátható jövedelem
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
8 órás teljes munkaidő - főállás
Alkalmazotti jogviszony
Céges telefon
Tapasztalt, segítőkész kollégák a betanulási időszakra

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Rugalmas munkavégzési hely - Kecskemét és környéke vagy a cég telephelyén - Kecskemét

Munkavégzés helye:
Kecskemét