Raktáros

1995 óta stabilan működő, 50 fős irodaszékgyártó vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Targoncavezetői engedély (ha nincs, a vállalat téríti a megszerzését)
Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Raktáros munkatapasztalat
Szatymazi vagy környező falvakbéli lakos

Főbb feladatok, munkák:
Készáruk átvétele és kiadása
Áruk összekészítése, mozgatása targoncával, békával
Vonalkód-olvasó készülék (pda) használat

Amit kínálunk:
Heti 40 órás munkaidő (vagy részmunkaidő is lehetséges)
Határozatlan idejű munkaszerződés
Havi bruttó bér belépéskor 225.000 Ft, ez a betanulást követően min. 20.000 Ft-tal emelkedik
Munkaidő: 6:00-14:30, hétköznapokon

Munkavégzés helye:
Szatymaz