Olaj - és gázkútkezelő, gázelőkészítő állomás kezelő

Gázipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

OLAJ - ÉS GÁZKÚTKEZELŐ, GÁZELŐKÉSZÍTŐ ÁLLOMÁS KEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Gázipari rendszerek, eszközök ismerete
Mérés és szabályozástechnikai alapismeretek
Szivattyúk, kompresszorok, technológiai edények működésének ismerete
Tűzvédelmi, biztonságtechnikai ismeretek
Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakirányú középfokú végzettség (szénhidrogén ipari szakmunkás, technikus)
Gáziparban töltött munkatapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
CH termelő kutak előírás szerinti üzemeltetése
Szénhidrogén-ipari létesítmények, gázelőkészítő üzemhez tartozó technológiai rendszerek üzemeltetése
A termelési folyamat, gépek és berendezések utasításban megadott gyakoriságú helyszíni ellenőrzése, valamint a kialakított hibaellenőrzési rendszeren keresztül azok távellenőrzése
A folyamatokkal kapcsolatos dokumentáció

Megbízóról:
1999-ben lett alapítva
Főbb tevékenységeik közé tartoznak:
Szénhidrogén termelő technológiák üzemeltetése
Project menedzsment (fúrási és kútműveletek, felszíni technológiák)
Tanácsadás

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Hosszú távú munkalehetőség fejlesztés alatt álló üzemekben
Fejlődési, képzési lehetőség
Teljesítmény arányos jutalmazási rendszer
Szálláshely biztosítása
Utazási költségtérítés
Stabil háttér

Munkavégzés helye:
Budaörsi központtal változó (Győr-Moson-Sopron, Vas és Hajdú-Bihar megye)