Számlázó / pénzügyi munkatárs

Építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁMLÁZÓ / PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az ideális jelölt:
Minimum középiskolai végzettséggel rendelkezik
Felhasználói szinten MS-Office ismeretekkel bír (önálló használat - főleg excel)
Kiemelkedő pontossággal, megbízhatósággal végzi a munkáját
Terhelhető, önálló munkavégzésre képes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Menetlevelek, fuvarlevelek tarifálása
Teljesítésigazolások, összesítő táblázatok készítése
Kimenő számlák, bizonylatok kiállítása
Kimenő számlák postázása
Számlareklamációk kezelése
Menetlevelek, fuvarlevelek rendszerezése, nyilvántartása, archiválása

Megbízóról:
1991 óta az építőipari szolgáltatások meghatározó szereplője.
50-60 fő közötti munkavállalót foglalkoztat

Amit kínálunk:
Verseny- és piacképes jövedelem
Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Kellemes munkakörnyezet

A munka megkezdése:
Akár azonnal

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület