Szerviztechnikus

Pest megyei emeléstechnikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szerviz munkára keresünk villamos végzettségű szakembert.
Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat szükséges daruk, emelőberendezések vagy anyagmozgató gépek területén

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
ÉV mérési jogosultság
Emelőgép ügyintézői képesítés
Angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
A megrendelők telephelyén lévő berendezések felülvizsgálata, javítása, karbantartása, új berendezések üzembe helyezése

Megbízóról:
Pest megyei emeléstechnikai cég
A gazdaság és az ipar szinte minden területére tudnak kínálni technológiákat, termékeket és szerviz szolgáltatásokat.
Mindezeket márkafüggetlen cégként, a felhasználói igényeknek legjobban megfelelő megoldásokkal és berendezésekkel.
Legfőbb tevékenységük: Daruk és emeléstechnikai eszközök és a hozzátartozó rendszerek kiépítése és beszerzése, valamint szervizelése.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
A tevékenység elvégzéséhez felszerelt szerviz autót, mobiltelefont és egyéb, a munkavégzéshez szükséges eszközt és feltételt biztosítanak
Hosszú távú, biztos munkahely
Vidéki munkavégzés esetén a szállás biztosítása

Munkavégzés helye:
Csömöri központ (Rugalmas munkavégzési hely)