Varrónő

Síkesztyű gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

VARRÓNŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Pályakezdő szakmunkás végzettség, vagy varrási gyakorlat
Minőségi igényes munkavégzés
Kézügyesség
Megbízhatóság

Főbb feladatok, munkák:
Kesztyű varrása és díszítése:
Lasch és lynx speciális gépeken
Gyorsvarró és interlock gépeken
Cipős oszlopos és karos gépeken

Megbízóról:
2011-ben alapított, svéd tulajdonban lévő üzem, mely többségében Svédországba, valamint USA, Japán, Koreai piacra gyárt síkesztyűket

Amit kínálunk:
Modern, otthonos környezet, stabil vállalati háttér
Egy műszakos munkavégzés, Munkaidő: 645 - 1530
Utazási költségtérítés a vonatkozó jogszabály szerint történik, igény esetén céges buszt indítunk
Dolgozóink gyermekeinek nyári diákmunkát biztosítunk
Vállalati rendezvények, családi nap, karácsonyi party, csapatépítő főzés
EDENRED étkezési utalvány
Pályakezdők és szakmai tapasztalat nélküli jelentkezőket is várunk
Három hónapos betanulási időt biztosítunk

Bérezés:
A betanulási idő alatt a mindenkori minimálbért garantáljuk
A betanulási időt követően teljesítménybéres elszámolást alkalmazunk

Munkavégzés helye:
Rakamaz